Ślubuję być pilnym uczniem..

Tymi słowami 25 października 2019 r.  uczniowie klas pierwszych rozpoczęli uroczyste ślubowanie. Gdy na zegarze wybiła godzina 10.00 tanecznym krokiem, przy dźwiękach poloneza uczniowie zaprezentowali układ taneczny, który wywołał wielkie poruszenie..

Następnie, w obecności dyrekcji szkoły, zaproszonych gości oraz rodziców przedstawili przygotowany pod kierunkiem pani Moniki Wilkowskiej i Elżbiety Kijo program artystyczny.  Uczniowie śpiewająco odpowiadali na pytania i rozwiązali pięć zadań. Tym samym uwolnili zaczarowaną wcześniej panią dyrektor.

Publiczność jednogłośnie stwierdziła, że pierwszoklasiści egzamin zdali i mogą zostać przyjęci do braci uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jeżowie.

Po części artystycznej uczniowie z powagą złożyli ślubowanie, którego treść odczytała pani dyrektor Sylwia Kotowska. Każdy świeżo pasowany uczeń, otrzymał pamiątkowy dyplom oraz wiele innych niespodzianek od szkoły i zaproszonych gości.

Miłym akcentem były niespodzianki własnoręcznie przygotowane przez uczniów klas III.

Na uroczystości nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Dopełnieniem uroczystości była wspólna zabawa przy dźwiękach szkolnych przebojów.

Kochani Pierwszoklasiści! Cieszymy się, ze jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów
w nauce. Powodzenia!!!

Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

Autor: Elżbieta Kijo, Monika Wilkowska