Niedziela, 2024-06-02

Imieniny: Erazma, Marianny

MIKOŁAJKI I DZIEŃ PIERNIKA

Święty Mikołaj do nas przychodzi, dużo prezentów dzieciom przynosi . W buciki wszystko zwinnie upycha i jak czarodziej w pośpiechu znika!

W tak magicznym dniu, jakim jest 6 grudnia, nasze przedszkole pachniało świątecznym piernikowym aromatem! Dzięki wsparciu Rady Rodziców obchodziliśmy Mikołajki i Dzień Piernika. Tego dnia dzieci oprócz prezentów podrzuconych pod choinki przez Mikołaja, otrzymały wypieczone przez Radę Rodziców pierniczki oraz słodkie, kolorowe lukry do ich ozdabiania. Dekorowanie okazało się nie lada frajdą dla wszystkich, tym bardziej, że każde dziecko mogło zabrać do domu jedno ciastko. Pozostałe trafiły do brzuszków milusińskich.

Autor: Paulina Strzyżewska

• Powiększ obraz

Panie z Rady Rodziców Przedszkola rozdają upominki z okazji Mikołajek i artykuły na Dzień Piernika.

• Powiększ obraz

Panie z Rady Rodziców rozdają upominki z okazji Mikołajek i artykuły na Dzień Piernika.

• Powiększ obraz

Dzieci z grupy Słoneczka wraz z paniami z Przedszkolnej Rady Rodziców pozują do zdjęcia.

• Powiększ obraz

Dzieci z grupy Słoneczka ozdabiają pierniki.

• Powiększ obraz

Dzieci z grupy Żabki siedzą w kole w czerwonych czapkach Mikołaja.

• Powiększ obraz

Pierniki ozdobione przez dzieci z grupy Żabki.

• Powiększ obraz

Pani z Rady Rodziców Przedszkola rozdaje czekoladowe Mikołaje.

• Powiększ obraz

Dzieci z grupy Motylki ozdabiają pierniki.

• Powiększ obraz

Dzieci z grupy Motylki pozują do zdjęcia przy skrzynce na listy do Świętego Mikołaja.

• Powiększ obraz

Dziewczynka z grupy Motylki ozdabia piernik.

• Powiększ obraz

Dzieci z grupy Pszczółki wraz z paniami z Przedszkolnej Rady Rodziców pozują do zdjęcia.

• Powiększ obraz

Chłopiec z grupy Pszczółki ozdabia piernik.